Контактирајте не

Shenzhen Chuangxinji Smart Card Co., Ltd.

Адреса

23-ти кат, Ксинхе Аиќин Ју, улица Буџи, област Лонганг, Шенжен, 518100, Гуангдонг, Кина.

Е-пошта

Телефон

Продажба:008615989870252

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја