Na kontaktoni

Shenzhen Chuangxinji Smart Card Co., Ltd.

Adresë

Kati i 23-të, Xinhe Aiqin Ju, rruga Buji, rrethi Longgang, Shenzhen, 518100, Guangdong, Kinë.

Telefoni

Shitjet:008615989870252

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni